Najkrajšie spomienky na detstvo?

Dovolenka s deťmi na Slovensku

K moru to nie je najbližšie a cestovať do zahraničia tiež nie je pre každú rodinu prijateľné riešenie. Aj preto sa veľa rodín rozhodne pre dovolenku s deťmi na Slovensku. Je nám potešením, predstaviť chatu Lubetha – dovolenkový raj pre celú rodinu, odkiaľ si deti odnesú tie najkrajšie zážitky a rodičia zrelaxujú.

Obrovské množstvo príležitostí a aktivít priamo v areáli alebo v blízkom okolí, domáce stravovanie a útulné ubytovanie, kde vám nebude nič chýbať. Čo viac si môžete priať pre dovolenku s deťmi?

Detská herňa Ihrisko exteriér Indiánske teepee Dovolenka s deťmi na Slovensku
Deti sa vyšantia, nazbierajú stovky zážitkov a rodičia si oddýchnu. A to všetko len na skok od Banskej Bystrice (20 km), v prostredí prekrásnej prírody.

Rodinná dovolenka na Slovensku

Nuda? Čo je to?

Niekoľko rokov sme usilovne pracovali na tom, aby toto slovo na chate Lubetha nikomu ani len nenapadlo. A podarilo sa nám to na jednotku s hviezdičkou. Aktivít je toľko, že vám nebudú stačiť jedny prázdniny. Posúďte sami…

Priamo v areáli chaty sa nachádza:

 • mini futbalové, futbalové a basketbalové ihrisko aj pre budúcich „reprezentantov“, všetky lopty zapožičiame;
 • detské ihriská pre najmenších;
 • preliezkovo a hojdačkovo, ktoré potešia všetky neposedné „veveričky“;
 • indiánska osada – kovboji sa však musia uspokojiť s chatou;
 • rozhľadňa na strome, pokiaľ sa nebojíte výšok;
 • betónový stolný tenis, rakety a loptičky si nosiť nemusíte;
 • mini fun park a domček na stračej nôžke (ježibaba už u nás nepracuje);
 • detský domček škriatka Ľubetníčka, ktorý sa dá použiť aj na trucovanie (vyskúšané viackrát);
 • prekrytý altánok s ohniskom, taký guláš na ohni alebo špekačky či zemiaky z pahreby… to je mňamka;
 • pódium, ak by ste si chceli urobiť vlastnú superstar;
 • ihrisko na živé človeče (to bude zábavy, zvlášť pri vyhadzovaní);
 • ruské kolky;
 • corn golf a disk golf pre tých, čo sa nechcú spotiť;
 • v prípade nepriaznivého počasia sa zabavíte v detskej herni, detskom kútiku alebo v spoločenskej miestnosti, kde je LCD TV, takže si ratolesti môžu pozrieť svoju obľúbenú rozprávku alebo večer spraviť kino. Mimochodom, LCD TV je aj v reštaurácii, pre „núdzové“ prípady.

Viete si predstaviť, že by ste sa pri toľkých možnostiach nudili?

V zime sa ulyžujete do sýtosti, sme totiž v centre lyžiarskych stredísk a v lete sa osviežite na kúpalisku. Všetko je len pár km od chaty Lubetha. Dovolenka s deťmi predsa nie je o sedení v aute či v autobuse.
Mimochodom: Dedinské kúpalisko je vzdialené síce len 900 metrov a skratkou cez les ešte menej, ale skratku rozhodne neodporúčame bojazlivým… Les je totiž pod ochrannou rukou Čiernofúza.

Animačné programy pre deti a dospelých

Kto zvládne uvariť zázračný elixír? Po stopách Ľubetníčka a Dobrodružná noc pri vatre. Všetky animačné programy sú pripravené podľa príbehov z rozprávkovej knižky Krajina Lubetha a sú vstupenkou k zážitkom, o ktorých budú vaše ratolesti rozprávať niekoľko rokov.

A čo s vami? Vy sa zatiaľ odovzdáte sladkému ničnerobeniu na terase v oddychovej zóne pri kávičke, v infrasaune so svojou polovičkou, alebo zrelaxujete aktívnym pohybom.

Domácu kuchyňu si obľúbite

Ak nie ihneď, tak určite po tom, keď ochutnáte naše preslávené pečené buchty, kotlíkový guláš alebo lubethovskú fazuľovicu. Čo sa týka stravy, nebránime sa aj požiadavkám na mieru. Stačí sa dohodnúť.

Váš príchod bude bezproblémový. K dispozícii je parkovisko, ak treba – aj pre autobus. Samozrejme, bezplatne.

Dospelým sa ťažko podarí odtrhnúť od práce úplne. Preto budete mať aj WiFi pripojenie na internet. Deťom však heslo zbytočne do pozornosti nedávame. Majú predsa oddychovať. Myslíme smartfóny.

Ľubietová je raj pre cyklistov a turistov

Doneste si bicykle a objavte tento krásny kút Slovenska na kolesách. Bezpečne vám ich uschováme v uzamykateľnej miestnosti.

Pokiaľ máte turistiku v krvi, tento kraj si zamilujete. Nádherná príroda, 3 svetové unikáty a ten čistý vzduch – nádych… výdych…

Rodičia, zbystrite… teraz príde to najlepšie.

Pohodlné ubytovanie pre dovolenku s deťmi

Ubytovať sa môžete v dvojlôžkových izbách, apartmáne alebo v rodinných izbách s dvomi spálňami. Deti budú mať vlastný priestor a rodičia tiež. Oddych, ako na máloktorej rodinnej dovolenke v hoteli…

Všetky izby sú zrekonštruované a majú vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Celková kapacita je 85 lôžok, s možnosťou prísteliek.

Príďte s viacerými rodinami, bude viac zábavy a ušetríte

O zábave nepochybujte. Fotky z rodinnej dovolenky budú jasným dôkazom. A cena? Tú vám radi spravíme na mieru. Najviac sa poteší váš rodinný rozpočet.

Takto je u nás krásne...

Teší nás, že si odnášate z Chaty Lubetha krásne spomienky a tie nám posielate aj vo videu. Nezabudnite objavit krajinu Lubetha.

Kam na dovolenku s deťmi?

Príďte na chatu Lubetha. Prežijete rodinnú dovolenku na ktorej vám nebude nič chýbať. Deti si odnesú more zážitkov a vy si oddýchnete. Zavolajte nám na číslo 0903 925 182, alebo napíšte email chatalubetha@agromepa.sk.